ZAČNĚTE.

  Služby ConnectedDrive.

  Klíčem do světa BMW ConnectedDrive je speciální výbava z portfolia služeb BMW ConnectedDrive Services. Nabízí velké množství inteligentních služeb a aplikací, které vám na cestách poskytnou informace a zábavu. Umožňují spojení se vším, co je pro vás důležité. Můžete si také objednat další služby a aplikace BMW ConnectedDrive, jako je služba Concierge Services (osobní asistent), Internet nebo dopravní informace Real Time Traffic Information.*

   

  * Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

  Více informací

  BUDOUCNOST S NEOMEZENÝMI MOŽNOSTMI.

  Se speciálním vybavením ConnectedDrive Services získáte nepřeberné množství doprovodných služeb a aplikací. Vyzkoušejte si každý den novou funkci: vydejte se na objevnou cestu, získejte tipy na cesty, vezměte si s sebou do svého vozidla kancelář nebo si ve svém BMW užívejte zábavu. Všechny vyjmenované možnosti jsou součástí ConnectedDrive Services a jsou vám k dispozici. Ponořte se do světa BMW ConnectedDrive.

  Služby ConnectedDrive.

  Podívejte se na související video.

  HLEDAT. NAJÍT. PROZKOUMAT.

  Se službou Google surfujte na internetu také ve svém BMW. S BMW Online najděte nejlepší restaurace ve městě. A s pomocí My Info/Send To Car si s sebou do auta vezměte nejdůležitější adresy, telefonní čísla nebo zprávy. S ConnectedDrive Services je možné všechno. Buďte neustále zásobováni nejnovějšími informacemi a na každé cestě prožijte nové zážitky.


  • My Info / Send to Car

  CESTUJTE VE VĚTŠÍM POHODLÍ, DOJEĎTE UVOLNĚNĚJŠÍ.

  Cestování je víc než jen snaha dostat se na místo určení – udějte si z každé cesty zážitek. Chcete se o své cestě nebo destinaci dozvědět více informací? Vaše BMW zná nejatraktivnější místa, umí vám říct, jaké bude počasí, a zná všechny dopravní značky na cestě. Speciální výbava ConnectedDrive Services nabízí perfektní funkce pro cestování a navigaci.


  • BMW Routes
  • Požadavky/dostupnost

  VAŠE MOBILNÍ KANCELÁŘ.

  BMW ConnectedDrive přináší kancelář do vašeho vozu. Pohodlně se usaďte a udělejte si kancelář přímo ve svém voze. S BMW ConnectedDrive můžete přijímat, číst e-maily a odpovídat na ně, diktovat (*není dostupné v českém jazyce) a odesílat poznámky nebo zprávy či synchronizovat data s vozidlem. A co dalšího se ve světě událo? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přes audio systém vám přečte nejnovější zprávy – to vše je součástí funkcí ConnectedDrive Services.

   

  • Diktování zpráv

  CONNECTED LIVING.

  Ke spojení vašeho domova si můžete vybrat některou z následujících dvou aplikací:

  HUDBA & ZÁBAVA.

  Na cestách toho můžete ve svém BMW hodně zažít. A jelikož ten správný hudební doprovod promění každou cestu v dobrodružství, existují aplikace, které umějí zahrát v každé situaci tu nejvhodnější písničku. Takže nyní, ať už jedete do práce nebo na nákupy či na dovolenou, si můžete sestavit vlastní rádiovou stanici, vybírat z velkého množství předčítaných knih (pouze v cizím jazyce) nebo pouštět vlastní hudbu – přímo ve vašem BMW se speciální výbavou ConnectedDrive Services.


  • Dostupnost

  PROFILY ŘIDIČŮ

  Pozice sedadla, nastavení teploty, nastavení asistenčních systémů řidiče, vaše oblíbené rádiové stanice a všechna vaše kontaktní data: usednete-li za volant BMW, které neřídíte každý den, chcete se v něm ihned cítit jako doma. S funkcí profilů řidičů jde o velmi jednoduchou záležitost. USB zdířka, ukrytá v přihrádce před spolujezdcem, umožňuje stahovat a ukládat všechna vaše osobní data a nastavení na USB disk a později je znovu přehrát do jiného BMW. Vytvořit prostředí, na jaké jste zvyklí, zabere jen několik málo okamžiků. Vaše osobní nastavení – kdekoliv a kdykoliv budete chtít.