KAROSÁŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE BMW.

  Ideální servis pro Vaše BMW.

  V BMW zajistíme, že bude Vaše vozidlo opraveno a zachová si svoji hodnotu. Ať se jedná o karosářské nebo lakýrnické práce, naši servisní specialisté BMW jsou na takové přesné opravy přesně připraveni.
  Díky specifickým postupům a zkušenostem provádějí naši servisní specialisté BMW opravy skutečně profesionálně, a Vy se tak můžete cítit opět v bezpečí.

  Více informací

  KAROSÁŘSKÉ PRÁCE BMW.

  Opravy karoserie BMW podléhají přísným regulacím a jsou prováděny vysoce kvalifikovanými servisními specialisty BMW. Bez ohledu na rozsah poškození karoserie jsou používány nejmodernější techniky a originální díly BMW, které zajišťují, že bude Vaše BMW v tak dobrém stavu, že úspěšně splní veškeré požadavky nárazových zkoušek BMW.
  Dokonalá kombinace inovativní technologie a vynikající odbornosti umožňuje po dokončení oprav karoserie opětovné používání Vašeho vozidla a nabízí obvyklou míru bezpečnosti.

  LAKÝRNICKÉ PRÁCE BMW.

  V případě lakýrnických prací BMW mohou naši servisní specialisté obnovit lak po drobných nehodách, kdy došlo k jeho poškození, nebo při poškození krupobitím. V takových případech je dobrým důvodem použití laku BMW ColorSystem na vodní bázi, který je šetrný k životnímu prostředí.
  Tento inovativní systém lakování zajišťuje stejnou povrchovou úpravu a poskytuje vysoký lesk všech lakovaných ploch – proto je rovněž využíván při všech činnostech v rámci garance. BMW ColorSystem také díky snížení obsahu organických rozpouštědel zcela minimálně narušuje životní prostředí.

  SEZNAM AUTORIZOVANÝCH KAROSÁREN BMW.

  SEZNAM AUTORIZOVANÝCH LAKOVEN BMW.