MECHANICKÉ A ELEKTRIKÁŘSKÉ OPRAVY.

  Výhody odbornosti a kvality.

  Při opravách mechanických částí Vašeho BMW, jako je například brzdové obložení nebo kotouče, či elektronických systémů, jako je například navigační systém, jsou odborníci naprostou nutností. Váš servis BMW disponuje požadovanými znalostmi a nejmodernějším vybavením pro obnovení špičkového stavu Vašeho BMW.
  Na Vašem vozidle BMW jsou samozřejmě používány pouze originální díly BMW. Tyto díly jsou určeny speciálně pro Váš model BMW a splňují nejpřísnější předpisy s ohledem na kvalitu a funkčnost. Dokonalost, kterou si můžete vychutnat na každém ujetém kilometru.

  Více informací

  BMW MECHANICKÉ OPRAVY.

  V případě mechanických oprav, jako jsou například opravy výfukové soustavy nebo opravy tlumičů, se můžete naprosto spolehnout na zkušenosti a odbornost Vašeho servisního partnera BMW. Konečně nikdo jiný nezná inovativní technologie Vašeho BMW lépe než vysoce kvalifikovaní servisní specialisté. Postarají se o zajištění opětovné dokonalé vzájemné spolupráce všech mechanických dílů. Při každé opravě opotřebitelných dílů, jako například brzdového obložení nebo kotoučů, jsou používány originální díly BMW, které jsou určeny přesně pro Váš model BMW. Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost originálních dílů BMW obzvláště přispívá k jejich hospodárnosti.

  BMW ELEKTRIKÁŘSKÉ OPRAVY.

  U elektrikářských oprav na Vašem vozidle je Váš servisní partner BMW první volbou. Jeho pracovníci zajistí bezproblémovou datovou komunikaci a přenos informací v rámci všech špičkových součástí.
  Při opravách citlivé elektroniky vozidla, jako je například navigační systém BMW nebo jiná řídicí zařízení BMW, naši specialisté analyzují zjištěnou chybu a odstraní ji – to vše s hlubokými znalostmi a nejmodernějším vybavením.