PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠIM PLÁNŮM.

Ovládací koncept BMW řady 5 Touring.

PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠIM PLÁNŮM.

Ovládací koncept BMW řady 5 Touring.

PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠIM PLÁNŮM.Ovládací koncept BMW řady 5 Touring.

Pohodlné ovládání je v BMW řady 5 Touring prioritou. Inovativní technologie mimořádným způsobem usnaďňují nakládání a vykládání zavazadel. Ať budete na krátké vyjížďce či na dlouhé služební cestě, vždy budete ohromeni tím, jak BMW řady 5 Touring dokonale kombinuje flexibilitu, prostornost a jízdní dynamiku.

Read more

SAMOSTATNĚ OTEVÍRATELNÉ OKNO PÁTÝCH DVEŘÍ

SAMOSTATNĚ OTEVÍRATELNÉ OKNO PÁTÝCH DVEŘÍ

Pro nakládání a vykládání zavazadel lze stiskem tlačítka na klíči samostatně otevřít okno pátých dveří. Obzvláště praktická funkce: je-li zadní okno víka zavazadlového prostoru otevřené, krycí roleta se automaticky nadzvedne, po zavření okna se automaticky vrátí na své místo a zavazadlový prostor zakryje.

Read more

SKLOPNÁ OPĚRADLA ZADNÍCH SEDADEL, DĚLENÁ V POMĚRU 40:20:40.

Opěradla zadních sedadel, dělená v poměru 40:20:40, zaručují větší flexibilitu při přepravě osob a objektů. Díky průchozímu nákladovému systému mohou na zadních sedadlech pohodlně sedět dvě osoby, zatímco ve voze stále zbývá dostatek prostoru pro přepravu dlouhých předmětů, jako jsou lyžařské a snowboardové vaky. Jsou-li všechna opěradla zadních sedadel sklopena, BMW řady 5 Touring se promění v kouzelníka s vnitřním prostorem, dostupný objem pro náklad se zvětší z 570 na 1700 l. Pro maximální pohodlí lze opěradla zadních sedadel snadno odjistit pomocí dálkového ovládání.

AUTOMATICKÉ OTEVÍRÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

AUTOMATICKÉ OTEVÍRÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Automatické otevírání zavazadlového prostoru umožňuje pohodlné otevírání jeho víka, a to jednoduchým stiskem snadno dosažitelného tlačítka na obložení pátých dveří nebo na klíči od vozu. Víko zavazadlového prostoru lze otevřít také běžným způsobem prostřednictvím venkovního madla dveří. Víko se zavře po stisku tlačítka na vnitřním obložení.

Read more

PŘIPRAVENÉ PRO KAŽDÝ ÚKOL.

Optimalizovaný koncept nakládání BMW řady 5 Touring otevírá zcela nový svět možností. Funkční prvky, jako jsou sklopná opěradla zadních sedadel s variabilním dělením, výklopná podlaha zavazadlového prostoru či velké množství úložných možností a možností uchycení zavazadel, maximalizují praktičnost. Tu využijete ve volném čase, s rodinou, ale i při plnění pracovních povinností.

 • Paket pro zavazadlový prostor

  Paket zavazadlového prostoru zvětšuje jeho praktičnost téměř neomezeně polohovatelnými opěradly zadních sedadel, včetně polohy pro maximální náklad, kolejnicemi s posuvnými úchyty na pravé i levé straně, dvěma upínacími popruhy a také multifunkčním háčkem.

 • Průchozí nákladový systém

  Průchozí nákladový systém tvoří zadní opěradla dělená v poměru 40:20:40. Toto dělení zaručuje více flexibility při přepravě cestujících a jejich zavazadel. Například na zadní sedadla se pohodlně usadí dva pasažéři a současně tu i nadále zůstane dostatek prostoru pro převoz lyžařského a snowboardového vybavení.

 • Kotvicí body

  V zavazadlovém prostoru jsou čtyři robustní a praktické upevňovací body pro snadné zajištění nákladu a zavazadel. Lze je použít k zabránění posuvu rozměrných předmětů. Pokud zavazadla zajistit nepotřebují, je k dispozici celá šířka ložné plochy. Upevňovací body jsou totiž s podlahou zavazadelníku v rovině.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.