ADRENALIN NA SILNICE.

BMW M550i xDrive.

BMW M Performance

ADRENALIN NA SILNICE.

BMW M550i xDrive.

ADRENALIN NA SILNICE.BMW M550i xDrive.

Fascinující: s BMW řady 5 Sedan v provedení M Performance posunete limity do dosud nepředstavitelných výšin. Čistý adrenalin. Sportovní charakter s kořeny v motorsportu. Protože dost vlastně není nikdy dost.

BMW M550i xDrive Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–8,9*
Emise CO2 v g/km: 209–204*

*Předběžné a ještě nepotvrzené údaje.

SPORTOVNÍ ZÁSOBA VÝKONU.

SPORTOVNÍ ZÁSOBA VÝKONU.

Pod kapotou nového BMW M550i xDrive čeká čistá síla: 8válcový zážehový motor M Performance TwinPower Turbo v roli nejlepšího hráče všech zásadních disciplín. Samozřejmě ho také uslyšíte – jeho výrazný zvuk nese sportovní geny zejména přes výfukový systém M Sport.

VZRUŠUJÍCÍ ZE VŠECH STRAN.

VZRUŠUJÍCÍ ZE VŠECH STRAN.

Adaptivní M podvozek byl u BMW M550i xDrive specificky naladěn a snížen o 10 milimetrů. Řízení prošlo optimalizací a M sportovní brzdy byly nastaveny pro nejvyšší možný zpomalovací účinek. Pokud vám to nestačí a stále hledáte víc vzrušení, je pro vás připraven volitelný Adaptivní M podvozek Professional*, který nabídne ještě sportovnější zážitek. Pokud jde o jízdní dobrodružství,BMW M550i xDrive nastavuje pravidla. Koneckonců je vedoucím hráčem, který určuje průběh hry.

 

* Předpokládaná dostupnost Q2/2017.

PULZNÍ AKCELERÁTOR.

Jak uvolnit adrenalin: kromě M aerodynamického paketu vyniká BMW 550i xDrive i dalšími speciálními prvky. Patří mezi ně zvětšené nasávací otvory a exkluzivní šedé designové prvky v provedení Cerium Grey. Toto jedinečné provedení je k vidění i na výrazném rámečku masky chladiče, aerodynamických zpětných zrcátkách i u označení modelu. Sebevědomý výraz vozu dokreslují specifická M Performance kola o rozměru 19“ nebo 20“.

* Předpokládaná dostupnost Q2/2017.

SPORTOVEC SKRZ NASKRZ.

Prahové lišty s označením modelu, specifický přístrojový štít s digitálním označením modelu, M sportovní kožený volant a další detaily z M sportovního paketu: dokonce i interiér BMW M550i xDrive vyjadřuje sportovní charakter unikátním způsobem.

INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.

INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance překvapují svým ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. A i přes sportovní vizáž svým progresivním designem stále demonstrují svůj styl. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

    Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.

    Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.