ADRENALIN NA SILNICE.

BMW M550i xDrive.

BMW M Performance
BMW M Performance

ADRENALIN NA SILNICE.

BMW M550i xDrive.

ADRENALIN NA SILNICE.BMW M550i xDrive.

Fascinující: s BMW řady 5 Sedan v provedení M Performance posunete limity do dosud nepředstavitelných výšin. Čistý adrenalin. Sportovní charakter s kořeny v motorsportu. Protože dost vlastně není nikdy dost.

BMW M550i xDrive Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–8,9*
Emise CO2 v g/km: 209–204*

*Předběžné a ještě nepotvrzené údaje.

SPORTOVNÍ ZÁSOBA VÝKONU.

SPORTOVNÍ ZÁSOBA VÝKONU.

Pod kapotou nového BMW M550i xDrive čeká čistá síla: 8válcový zážehový motor M Performance TwinPower Turbo v roli nejlepšího hráče všech zásadních disciplín. Samozřejmě ho také uslyšíte – jeho výrazný zvuk nese sportovní geny zejména přes výfukový systém M Sport.

462 k

Z 0 na 100 km/h za 4,0 s*: s výkonem 340 kW (462 k)* odsunuje BMW M550i xDrive své rivaly do ústraní. Díky inteligentnímu systému pohonu všech kol xDrive, preferujícímu zadní nápravu, zůstane veškerá konkurence při sprintu pouze zírat na zadní světla. Faktem je, že vůz vypadá stejně nekompromisně ze všech úhlů pohledu

*Předběžné a ještě nepotvrzené údaje.

VZRUŠUJÍCÍ ZE VŠECH STRAN.

VZRUŠUJÍCÍ ZE VŠECH STRAN.

Adaptivní M podvozek byl u BMW M550i xDrive specificky naladěn a snížen o 10 milimetrů. Řízení prošlo optimalizací a M sportovní brzdy byly nastaveny pro nejvyšší možný zpomalovací účinek. Pokud vám to nestačí a stále hledáte víc vzrušení, je pro vás připraven volitelný Adaptivní M podvozek Professional*, který nabídne ještě sportovnější zážitek. Pokud jde o jízdní dobrodružství,BMW M550i xDrive nastavuje pravidla. Koneckonců je vedoucím hráčem, který určuje průběh hry.

 

* Předpokládaná dostupnost Q2/2017.

PULZNÍ AKCELERÁTOR.

Jak uvolnit adrenalin: kromě M aerodynamického paketu vyniká BMW 550i xDrive i dalšími speciálními prvky. Patří mezi ně zvětšené nasávací otvory a exkluzivní šedé designové prvky v provedení Cerium Grey. Toto jedinečné provedení je k vidění i na výrazném rámečku masky chladiče, aerodynamických zpětných zrcátkách i u označení modelu. Sebevědomý výraz vozu dokreslují specifická M Performance kola o rozměru 19“ nebo 20“.

* Předpokládaná dostupnost Q2/2017.

SPORTOVEC SKRZ NASKRZ.

Prahové lišty s označením modelu, specifický přístrojový štít s digitálním označením modelu, M sportovní kožený volant a další detaily z M sportovního paketu: dokonce i interiér BMW M550i xDrive vyjadřuje sportovní charakter unikátním způsobem.

INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.

INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance překvapují svým ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. A i přes sportovní vizáž svým progresivním designem stále demonstrují svůj styl. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

    Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.

    Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.