Integrace Amazon Alexa Car žena jedoucí v BMW

AMAZON ALEXA*.

Využívejte praktické funkce Amazon Alexa na cestách ve vašem BMW.

Používáte Alexu doma? Proč ne také ve vašem BMW? Mnoho praktických funkcí Amazon Alexa je pro maximální pohodlí a zábavu k dispozici ve vašem voze.

 

* Amazon, Alexa a všechny související názvy jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností.

Více informací
AMAZON ALEXA*.Využívejte praktické funkce Amazon Alexa na cestách ve vašem BMW.
  Jak používat digitální služby Amazon Alexa v rámci BMW ConnectedDrive

  NAUČTE SE V NAŠEM VIDEU, JAK POUŽÍVAT AMAZON ALEXA VE VAŠEM BMW.

  FUNKCE AMAZON ALEXA VE VAŠEM BMW.

  Streamování hudby, vytváření záznamů v kalendáři nebo ovládání kompatibilních zařízení chytrého domova Smart Home – mnoho praktických funkcí Amazon Alexa lze použít i ve vašem BMW.

  I když cestujete sami, Amazon Alexa je dokonalým společníkem, kdykoliv jste s vaším BMW na cestách. Ať už máte otázky, chcete si zkontrolovat kalendář nebo upravit teplotu ve svém domě – můžete ve vašem voze použít Alexu a na cestách využívat výhod tisíců schopností, které hlasem aktivovaná služba Amazon nabízí k usnadnění vašeho života.

  Přátelé sedí v BMW a poslouchají hudbu přes Amazon Alexa

  Streamujte svou oblíbenou hudbu.

  „Alexo, přehraj hudbu.“ Nejnovější popové hity, online rádio nebo zábavné audioknihy: Amazon Alexa vám umožní streamování oblíbeného obsahu ve vašem BMW. Dostaňte se ke službám, jako je Amazon Music nebo Audible, pomocí hlasového příkazu. K poslechu hudby ve vašem BMW prostřednictvím Alexy se využívá stávající datový tarif chytrého telefonu připojeného k vozidlu. Váš mobilní operátor vám může za přenos dat účtovat poplatky.
  Řidič ovládá inteligentní domácí zařízení pomocí integrovaného asistentu Amazon Alexa

  Ovládejte vaši chytrou domácnost Smart Home z vašeho BMW.

  „Alexo, nastav teplotu v obývacím pokoji na 22 stupňů.“ Jste na cestě z dovolené a chcete si doma zapnout topení? Žádný problém s Alexou ve vašem BMW a kompatibilními zařízeními Smart Home. Pokud jste ke svému vozu připojili hlasovou službu Amazon prostřednictvím aplikace My BMW, můžete pohodlně ovládat kompatibilní zařízení Smart Home hlasovým příkazem.
  Poslouchání předpovědi počasí s Amazon Alexa v BMW

  Poslechněte si předpověď počasí.

  „Alexo, bude zítra pršet?“ Hlasově ovládaná služba Amazon je jako obvykle na vaší straně, i když cestujete ve vašem BMW. Zeptejte se na počasí v cíli vaší cesty, zjistěte, jak vypadá předpověď počasí na víkend nebo zda si zítra budete muset přinést deštník. Předpověď počasí Amazon Alexa je nejlepší způsob, jak na vašich cestách nenechat nic náhodě.

  POŽADAVKY PRO AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

  Pro použití Amazon Alexa ve voze je potřeba BMW operační systém 5, 6 nebo 7 s rozpoznáváním hlasu a hlasovým ovládáním s jednou z volitelné výbavy navigace (6UN), navigace Plus (6UP), navigace Business (SA 606) nebo navigace Professional (SA 609) nebo paket Connected Professional (SA6C3/6C4).

  Službu Amazon Alexa lze do automobilu nainstalovat pouze ve spojení s aplikací My BMW, účtem Amazon a účtem BMW ConnectedDrive.

  Aby byl rozsah funkcí Amazon Alexa ve vašem autě aktuální, měl by být software pro iOS nebo Android ve vašem chytrém telefonu, stejně jako software aplikace Amazon Alexa, vždy aktualizovaný.

  Dostupnost Amazon Alexa se může v jednotlivých zemích lišit.

  Více informací

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.
  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.
  Aplikace BMW Driver’s Guide je digitálním manuálem v telefonu

  BMW DRIVER’S GUIDE.

  BMW Driver's Guide je digitální příručkou pro vybrané modely BMW obsahující detaily o voze, jeho výbavě, vyhledávání podle fotografií a vysvětlující animace.
  BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s telefonem před BMW

  ZPĚT NA PŘEHLED.

  Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.