VAŠE VÝHODY MY BMW.

Nová funkce My BMW poskytuje personalizovaný přístup do světa BMW. Na portále jsou k dispozici inovativní služby a produkty určené přímo pro vás.

Více informací

FUKNCE MY V KOSTCE.

Registrace na portále My BMW pro vás bude mít mnoho výhod. Můžete dostávar personalizované exkluzivní nabídky, budete mít pohodlný přístup ke všem datům o voze, nebo možnost zaslat požadavek na servis svému BMW servisnímu partnerovi. My BMW navíc umožňuje ukládat si a později i pozměňoat konfigurace z webového konfigurátoru.

 

Více informací
My BMW configurations

Moje konfigurace.

Která barva laku bude vypadat nejlépe? Jaký motor by byl nejlepší pro vaše příští BMW a které z možností volitelné výbavy potřebujete? S BMW online konfigurátorem na to přijdete okamžitě. Můžete zde ukládat své vytvořené konfigurace a samozřejmě si je kdykoli zobrazit a pozměnit.

Více informací
My BMW aktivity

Aktivity a nabídky.

My BMW obsahuje exkluzivní produkty a nabídky - personalizované a přesně přizpůsobené vašim potřebám. Po registraci na vás čekají zajímavá témata a aktivity.

 

Více informací
My BMW vehicles

Moje vozy.

Ujistěte se, že máte vždy přístup ke všemu, co byste mohli potřebovat o svém BMW vědět. Ve svém účtu My BMW najdete všechna data o svém vozidle.

 

 

Více informací
My BMW uživatelský manuál

Online uživatelský manuál.

Online verze uživatelského manuálu v My BMW zajistí, že máte k dispozici vždy nejnovější přehled dostupných fukncí. 

 

Více informací